About

Co říct o mně a o těchto stránkách…

Nu, tak začněme tak, že si říkám AdDragon, a pod tímto jménem se vyskytuji na internetu již od roku 1995 nebo 1996. Kdo by to počítal. Za tu dobu jsem mnohé viděl, slyšel, četl i napsal, mnoho věcí mi došlo a mnoho také ne, jak už to tak bývá.

Po různých cestách jsem zakotvil se svými stránkami nakonec zde, na wordpressu. Ano stejně jako mnoho jiných jsem si kdysi založil stránky na Geocities a pak je různě stěhoval tak, jak se objevovaly všeliké free hostingy a jiné podobné zběsilosti.  Někdy koncem roku 2007 jsem zakotvil na live.com a dokonce jsem tam přetánhul i některé stránky, které jsem dříve pro pobavení svých známých udržoval – šlo o rádoby vtipné příhody z práce ajťáka. Nu, a od těch dob, jsem na ty stránky sem tam nějaký ten výplod své mysli přidal.

Když v roce 2009 microsoft zahodil svůj projekt space.live.com a přesunul ho na wordpress, přesunul jsem své stránky tak, jak to šlo, a sem tam dám k lepšímu některý z postřehů o současném světě, počítačích, kočkách a lidech.

Nu, občas hrábnu i do archivu, do dob, kdy jsem jen tak pro zábavu svou a svých přátel psal strip na téma StarTreku. A protože moc kreslit neumím, upravoval jsem fotografie ze seriálu. StarTrek.com nechť promine, pro komerční účely to nebylo.

Tak vás tu tedy vítám, chcete-li se bavit, bavte se, chce-li nadávat, držte hubu – totiž ruce (samozřejmě s výjimkou konstruktivní kritiky, že) a tak vůbec.

A pokud máte dotazy, vězte, že odpověď je 42.

 

AdDragon

Reklamy

9 thoughts on “About”

  1. Omyl, odpověď je „key“ :-))) Klíč je vždycky klíčem ke všem tajemstvím :-))))

  2. 42? Don’t Panic and I have a towel…

  3. Petra said:

    ..já četla,že správná odpověď je 48…tak sakra,kde je pravda? 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s